Materiál

Používáme níže uvedené typy vlnitých lepenek

I u papírových krabic je hned poznat, jsou-li kvalitní nebo ne. Nekvalitní krabice se snadno zničí, nemají žádnou nosnost, nebo prostě nedrží tvar, jaký by měly. Základem pro výrobu papírových obalů je kvalitní materiál. My odebíráme materiál od renomovaného zpracovatele vlnitých lepenek přímo z Německa, abychom Vám mohli zajistit papírové krabice jen té nejvyšší kvality. Ať už potřebujete skládané, lepené nebo klopové krabice, na krabice od nás je spoleh.

Lepenkové krabice z ní vyrobené se používají převážně u produktů menších rozměrů, které jsou náchylné na poškození

3VVL - třívrstvá vlnitá lepenka

  • s vlnou E (mikrovlna)
  • s vlnou B
  • s vlnou C

3vvl

5VVL – pětivrstvá vlnitá lepenka

  • s vlnou EB
  • s vlnou  BC

5vvl

Standardní barvy povrchů lepenek: 

  • hnědo / hnědá (H/H)
  • bílo / hnědá (B/H)
  • bílo / bílá (B/B)

 

Exkluzivní výroba lepenkových obalů

Naše vlnitá lepenka plně respektuje současné nároky na ekologickou výrobu přepravních obalů a její použití. Díky neustále zvyšujícím se oběhu zboží rostou také požadavky na jeho optimální fixaci během cesty od prodávajícího k zákazníkovi. S naši širokou nabídkou různých druhů lepenek firmy Krabice s.r.o. můžete eliminovat riziko poškození výrobku na minimum. Vše za solidní ceny a využití různých forem dopravy našich krabic k Vám.
 

Několik druhů provedení

Základními rozdíly ve struktuře kartonových obalových materiálů jsou vzdálenosti mezi jednotlivými vlnami kartonu. Nabízená mikrovlna E dosahuje rozteče vln 3,0 až 3,5mm. Lepenkové krabice z ní vyrobené se používají převážně u produktů menších rozměrů, které jsou náchylné na poškození. Přidanou hodnotou navíc je možnost kvalitně potisknout jejich povrch.
 
Další v nabídce jsou vlny typu B nebo C a jejich kombinace. Ty dosahují rozteče mezi 5,6 až 7,9 mm. Používají se u naprosté většiny přepravovaného zboží díky jejich univerzálním vlastnostem. Slouží pro přepravu již méně citlivého, a ne tak jemného zboží. Výhodou je jejich příznivá cena.
 

Výroba obalů z lepenky různých vlastností

Výroba vlnité lepenky se rozděluje také na různé množství vrstev, kde se střídá krycí papír s vlnitým. V naší nabídce najdete 3 a 5-ti vrstvé lepenky. První zmíněné dokáží odolat poměrně vysokým teplotám a vystavení vlhkosti. Nabízí jednoduché sestavení i finální balení, které ušetří čas. Výroba 5-ti vrstvé vlnité lepenky již umožňuje přepravu těžkých předmětů, které vyžadují velkou nosnost obalu. Zároveň zajistí bezpečnou fixaci zboží uvnitř.
 

Rozměry krabic přesně pro vaše zboží

V naší nabídce Krabice s.r.o. najdete lepenkové krabice se všemi základními barevnými provedeními. Jedná se o kombinace bílo/bílá, hnědo/bílá a hnědo/hnědá. Pokud byste přes naší širokou nabídku nenalezli požadované zpracování a rozměr, nabízíme také výrobu obalů z lepenky nestandardních rozměrů. Náš sortiment samozřejmě obsahuje také doplňkové materiály jako pěnové výplně, lepící pásky nebo bublinkové fólie. Stačí nám zavolat a odbornou konzultací vám poskytneme nejlepší možné řešení obalového materiálu.
 

Vybírejte obaly z lepenky od předního výrobce

Renomovaný německý výrobce, jehož materiál prodáváme, garantuje naprostou odolnost zpracování. Pokud tedy toužíte po bezvadném stavu vašeho zboží během přepravy k zákazníkovi, jste u naší firmy správně. Toho všeho dosáhnete, aniž byste jakkoli zatížili životní prostředí. Stačí si projít naši nabídku a vybrat požadovaný rozměr lepenkové krabice.

Druhy lepenek:

Mikro vlna

mikro-vlna

Vlna B

vlna-b

Vlna B C

vlna-b-c