Nákupní košík 0,00 Kč 0 Ks

Používáme níže uvedené typy vlnitých lepenek

Kvalita našich obalů je zaručena odběrem materiálu od renomovaného zpracovatele vlnitých lepenek přímo z Německa.

3VVL - třívrstvá vlnitá lepenka

  • s vlnou E (mikrovlna)
  • s vlnou B
  • s vlnou C

5VVL – pětivrstvá vlnitá lepenka

  • s vlnou EB
  • s vlnou  BC

Standardní barvy povrchů lepenek: 

  • hnědo / hnědá (H/H)
  • bílo / hnědá (B/H)
  • bílo / bílá (B/B)


Exkluzivní výroba lepenkových obalů

Naše vlnitá lepenka plně respektuje současné nároky na ekologickou výrobu přepravních obalů a její použití. Díky neustále zvyšujícím se oběhu zboží rostou také požadavky na jeho optimální fixaci během cesty od prodávajícího k zákazníkovi. S naši širokou nabídkou různých druhů lepenek firmy Krabice s.r.o. můžete eliminovat riziko poškození výrobku na minimum. Vše za solidní ceny a využití různých forem dopravy našich krabic k Vám.

Několik druhů provedení

Základními rozdíly ve struktuře kartonových obalových materiálů jsou vzdálenosti mezi jednotlivými vlnami kartonu. Nabízená mikrovlna E dosahuje rozteče vln 3,0 až 3,5mm. Lepenkové krabice z ní vyrobené se používají převážně u produktů menších rozměrů, které jsou náchylné na poškození. Přidanou hodnotou navíc je možnost kvalitně potisknout jejich povrch.

Další v nabídce jsou vlny typu B nebo C a jejich kombinace. Ty dosahují rozteče mezi 5,6 až 7,9 mm. Používají se u naprosté většiny přepravovaného zboží díky jejich univerzálním vlastnostem. Slouží pro přepravu již méně citlivého, a ne tak jemného zboží. Výhodou je jejich příznivá cena.

Výroba obalů z lepenky různých vlastností

Výroba vlnité lepenky se rozděluje také na různé množství vrstev, kde se střídá krycí papír s vlnitým. V naší nabídce najdete 3 a 5-ti vrstvé lepenky. První zmíněné dokáží odolat poměrně vysokým teplotám a vystavení vlhkosti. Nabízí jednoduché sestavení i finální balení, které ušetří čas. Výroba 5-ti vrstvé vlnité lepenky již umožňuje přepravu těžkých předmětů, které vyžadují velkou nosnost obalu. Zároveň zajistí bezpečnou fixaci zboží uvnitř.

Rozměry krabic přesně pro vaše zboží

V naší nabídce Krabice s.r.o. najdete lepenkové krabice se všemi základními barevnými provedeními. Jedná se o kombinace bílo/bílá, hnědo/bílá a hnědo/hnědá. Pokud byste přes naší širokou nabídku nenalezli požadované zpracování a rozměr, nabízíme také výrobu obalů z lepenky nestandardních rozměrů. Náš sortiment samozřejmě obsahuje také doplňkové materiály jako pěnové výplně, lepící pásky nebo bublinkové fólie. Stačí nám zavolat a odbornou konzultací vám poskytneme nejlepší možné řešení obalového materiálu.

Vybírejte obaly z lepenky od předního výrobce

Renomovaný německý výrobce, jehož materiál prodáváme, garantuje naprostou odolnost zpracování. Pokud tedy toužíte po bezvadném stavu vašeho zboží během přepravy k zákazníkovi, jste u naší firmy správně. Toho všeho dosáhnete, aniž byste jakkoli zatížili životní prostředí. Stačí si projít naši nabídku a vybrat požadovaný rozměr lepenkové krabice.Druhy lepenek

mikro vlna

vlna B

vlna B C

zpět
Created by FlexWeb.cz

© 2012 Krabice, s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Oderská 333/5 | Praha 9 - Čakovice 196 03 | areál IMPERA PARK | Tel.: (+420) 266 311 239
Odkazy